Jdi na obsah Jdi na menu
 


BETYNKA

21. 6. 2012

Dnes 21.6.2012 jsme dostali krásný email spolu s fotkami od paní Majdy, která adoptovala Betynku před více jak osmi měsíci.

 

"Dobry den,je to jiz 8 mesicu,co jsem si u vas v utulku vybrala nadhernou Betynku.Betynka je moc mila,vesela,hrava fenecka,ma rada vsechny pejsky v okoli.V dome ma taktez utulkace fenku Majlu,se kterou vymysli same lumparny a po dome i venku se spolu porad honi a hraji si.Nejradsi ma zeny,na ty nesteka.Chlapy vystekava,ale kdyz se seznami,je velmi pratelska.Hrozne rada steka,rada se posloucha.Spinka v posteli.Je to mazel a muj velky milacek.Takoveho psa,jako je Bety,clovek potka jednou za zivot.Majda a Betka"

 

Mockrát děkujeme, že jste si vzpomněla i po tolika měsících a přejeme Vám i Betynce ještě spoustu krásných společných chvil.

 

 

270312-1904.jpg obraz001.jpg

Betynka v novém domově 

 

obraz031.jpgobraz052.jpg

Betynka v novém domově

 

 

 

 

bety.jpg

Takto vypadala Betynka v útulku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav a dotaz

(Jan Kratochvíl , 21. 7. 2017 10:38)

Po operaci páteře s jistými zdravotními problémy , jako je necitlivost pravé= ruky a nejistá chůze , bych byl rád vašemu útulku nějak prospěšný . Asi nemá cenu brát si nějakého pejska .Nikdy nevím kdy zase skončím v nemocnici .
Rád bych , ale pejsky venčil a třeba i pomohl s úklidem kotcí ,nebo i jiné práce , Naposledy jsem byl zaměstnán , jako údržbář v Botanické zahradě v Troji a i tam jsem se při dovolených staral o psi a kočky , které zde byli stabilně . Netřeba zaměstnávat , dáme si s pejsky naději . A pro mě by to bylo časové naplnění a smysl v bezbřehém času invalidního důchodu .
Nyní v invalidním důchodu - plném Jan Kratochvíl Podkrušnohorská 1623 Litvínov j.j.k@seznam.cz

Re: Pozdrav a dotaz

(Jan Kratochvíl, 21. 7. 2017 10:40)

ještě doplňuji telefon na sebe 775000191