Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěkání na Ježíška, aneb Vánoce v útulku 2011

Štěkání na Ježíška

 

I tento rok máme za sebou akci "Štěkání na Ježíška".

Začátkem měsíce prosince Městská knihovna v Lomu vyhlásila 10. ročník výtvarné soutěže Štěkání na Ježíška pro žáky z místní základní školy. Spojená je s vánoční sbírkou pro pejsky v litvínovském psím  útulku, do které se pravidelně zapojuje i široká veřejnost z Lomu i okolí. Soutěž byla ukončena 19. prosince. Vyhodnoceno bylo pět nejlepších obrázků a jejich tvůrci obdrželi od starostky Lomu Bc. Kateřiny Schwarzové, vedoucí městské knihovny Jitky Riegrové a vedoucího psího útulku v Litvínově Štefana Horského věcné dárky.

 

 „Se všemi psími kamarády z útulku děkuji těm, kteří se akce zúčastnili a pejskům v útulku ve sváteční čas přilepšili. Přejeme všem hezké prožití vánočních svátků, mnoho pohody v novém roce a již nyní se těšíme na další ročník,“ říká k vydařené akci Štefan Horský.

Na litvínovské útulkáře myslí pravidelně v předvánočním čase také děti ze školní družiny hamerské základní školy (viz foto). Dne 19. prosince předaly vedoucímu psího útulku granulované krmivo v hodnotě 1 320 Kč, které zakoupily s přispěním svých spolužáků. Na oplátku za jejich pomoc jim Štefan Horský daroval plyšového pejska Cipíska, který nalezl nový domov v družině školy.

Samozřejmě velké díky patří i lidem, kteří přišli osobně do útulku a přinesli pamlsky, granule, piškoty i materiální věci pro  naše útulkáče.

Mnohokrát děkujeme a pokud  nebudete čekat na další vánoční akci a budete se chtít přijít podívat, jste srdečně vítáni.

 

Všem, kteří se akce zúčastnili mockrát DĚKUJEME a budeme se těšit na příští rok.

 

 

stekani---deti.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář