Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podporují nás

 

Poděkování obchodu Zvěrokruh v Mostě

Po vzájemné domluvě, má náš útulek sběrné místo v jmenovaném obchodě Zvěrokruh v Intersparu Most. Vedoucí obchodu paní Petra Němcová souhlasila s materiální sbírkou pro náš útulek. Pokud navštívíte tento obchod s chovatelskými potřebami, můžete nás i vy podpořit. Najdete tam dvě sběrné klece. jedna je pro Mostecké kočky o. s. a druhá je pro nás. Za každou maličkost budeme vděčni. Mockrát děkujeme personálu. Dámy jsou velmi příjemné a vstřícné. Speciální poděkování paní Němcové za projevený zájem a ochotu.

 

 zverokruh.jpg

Vedoucí obchodu Petra Němcová (vlevo) s kolegyní a dárečkama pro naše pejsky.

 

fotak-897.jpg

 Zaměstnankyně obchodu s vybranými dobrotami pro naše pejsky.

 

 

 Dne 1. prosince 2011 obdržel psí útulek 797 kg suchého granulovaného krmiva Pedigree.

 Město Litvínov zastoupené starostou města Mgr. Milanem Šťovíčkem a Městská policie Litvínov děkuje Nadaci na ochranu zvířat a společnosti Mars Czech, s. r. o., za věcný dar pro psí útulek. Krmivo společnost a nadace darovaly v rámci kampaně "WAD 2011 pomozte naplnit misky v útulcích". Dar od společností je velice významná pomoc a my za něj velmi děkujeme.

nadace.jpg

 

 

 

 

 

 Děkujeme společnosti  PLAČEK s.r.o

 

 

    za pomoc při pořádání našich akcí a opětovného sponzorského daru psímu útulku v Litvínově. Sponzorský dar jsme pro rok 2010 obdrželi ve výši 1000 kg kvalitního granulovaného krmiva značky EUKANUBA pro pejsky umístěné v našem psím útulku. Za pomoc moc děkujeme.

eukanuba

 

 

              

 

 

 

litvinov8.gif

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dárečky z obchodu Zvěrokruh

(webmaster, 26. 1. 2012 23:32)

V úterý jsme přivezli dárečky pro naše pejsky vybrané v obchodě Zvěrokruh v Mostě. Pejskům se rozdaly dobroty a největší radost měli samozřejmě z věcí, které jim dopřát nemůžeme a to zejména z prasečích uší a buvolích tyčinek :) Obdarován byl každý pejsek v útulku, některý i vícekrát :)

Re: Dárečky z obchodu Zvěrokruh

(Zvěrokruh Most, 29. 1. 2012 21:54)

Máme velkou radost , že můžeme i My dělat radost :-)
Na vepřové uši se myslíme a už tam další uši máte.
Byl u nás moc milý zákazník (a takový chodí často) ,který k nám přišel právě proto ,aby nakoupil právě a výhradně pro váš a kočičí útulek . Takže jsem mu poradila , že právě třeba uši udělají radost opuštěným pejskům .